Ebru Gündeş’le evlenen Murat Özdemir’in eski eşi: İhanete uğramış bir anneyim!

İş insanı Murat Özdemir’in, evliliği devam ederken Ebru Gündeş’le aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti. Selin Kabaklı, “Eşiniz sizi Ebru Gündeş’le aldattı mı?” sorusuna, “Ebru Abla umarım bana yaşattıklarını yaşamasın. Herkesin yolu açık olsun” yanıtını vermişti.

ŞOKE EDEN MESAJ!

“Ey Rabbim yol senin hiza senin, kul senin ceza senin” paylaşımı dikkat çeken Selin Kabaklı, Beyaz TV’de ekranlara gelen ‘Söylemezsem Olmaz’ programına davet edildi. Yayına katılmayan Kabaklı, dün yayınlanan programa gönderdiği mesajda çok konuşulacak ifadeler kullandı.

“YARALI BİR ANNE VE YARALI BİR KIZ ÇOCUĞU”

Selin Kabaklı, “Benim yayına çıkmaya ihtiyacım olsaydı, bunu iki yıl önce yapardım. Sizlerden ricam, şu anda yaralı bir anne ve beş yaşındaki yaralı bir kız çocuğunu unutmadan yorum yapmanız” açıklamasını yaptı.

“KONUŞURSAM YER YERİNDEN OYNAR”

Kabaklı, “Ben kandırılmış ve ihanete uğramış bir anneyim. Sessizliğimin tek sebebi kızımdır. Ben konuşursam yer yerinden oynar ama bunu yapmayacağım. Kızını düşünen ve koruyan bir anneyim. Kimsenin ahı kimsede kalmaz diyorum” yorumunda bulundu.

EBRU GÜNDEŞ’TEN İLK AÇIKLAMA!

Ebru Gündeş ile Murat Osman Özdemir, nikâhlarının kıyılmasından sonra Dubai’de arkadaşlarıyla birlikte üstü açık otomobille şehir turu attı. Ünlü şarkıcı, sosyal medyada hesabından paylaştığı “Mutluluğumuzu paylaşan herkese sonsuz teşekkürler” mesajıyla duygularını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir