GeForce Oyuncuları “Yüzüklerin Efendisi: Gollum” İçin Oyuna Hazır

NVIDIA, yepyeni GeForce RTX 4060 Ti için yeni GeForce Game Ready sürücüsünü piyasaya sürdü.

Game Ready sürücüsü GeForce RTX oyuncularını, Yüzüklerin Efendisi: Gollum™ ve diğer birçok saygın oyun için oyuna hazır hale getiriyor. 

Game Ready sürücüsü, bugün 9999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan GeForce RTX 4060 Ti’ın tam potansiyelini ortaya koyuyor. GeForce RTX 4060 Ti, ışın izleme ve DLSS 3 ile saniyede 100 karede 1080p çözünürlükte ana akım oyuncular ve yaratıcılar için inanılmaz bir performans sunuyor.

NVIDIA Ada Lovelace mimarisiyle tasarlanan RTX 4060 Ti, performans ve verimlilikte büyük bir nesiller arası sıçrama yaratırken aynı zamanda oyunlar ve uygulamalar için yeni bir NVIDIA RTX nöral render çağını başlatan yapay zeka tabanlı DLSS 3’ü de destekliyor.

DLSS 3, olağanüstü bir görüntü kalitesi ve 4 kata kadar performans artışı oluşturmanın yanı sıra oyunculara kapsamlı bir oyun deneyimi ve hızlı yanıt süresi sunmak için NVIDIA’nın yapay zeka hızlandırmalı süper çözünürlük tekniklerindeki know-how’ını temel alıyor.

J. R. R. Tolkien’in kitaplarından uyarlanan Yüzüklerin Efendisi: Gollum 25 Mayıs’ta piyasaya sürülüyor. GeForce RTX 40 Serisi GPU’lar, DLSS 3, DLAA, Reflex, ışın izleme ve diğer RTX teknolojilerini destekleyen The Lord of the Rings: Gollum oyunculara kayda değer bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Microsoft Build konferansında NVIDIA, RTX GPU’lara sahip Windows 11 PC’lerde gelişmiş yapay zekayı eğitmeyi ve dağıtmayı daha kolay ve daha hızlı hale getirecek geliştiriciler için yeni araçlarını tanıttı.

 • Yeni Game Ready Sürücüsü, aşağıdakiler de dahil olmak üzere 2 yeni G – SYNC Uyumlu ekranı da destekliyor:
  1. G/Ç Verileri GC253U
  2. G/Ç Verileri GD271UAX
 • Yeni Game Ready sürücüsü, GeForce Experience’ın aşağıdakiler oyunlar için tek tıklamayla en uygun ayarlarını ekliyor:
  1. Harikalar Çağı 4
  2. Sınır
  3. Suç Patronu: Rockay Şehri
  4. Honkai: Yıldız Raylı
  5. Redfall
  6. YILDIZ SAVAŞLARI JEDI: Kurtulan
  7. Stranded: Yabancı Şafak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir