Milyarder Jeff Bezos, Lauren Sanchez ile nişanlandı

Milyon dolarlık yatıyla Cannes Film Festivali için Fransa’nın güneyinde bulunan Jeff Bezos ve sevgilisi Lauren Sanchez’den evlilik için ilk adım geldi.

Amazon’un kurucusu olan ve dünyanın en zengin insanları listesinden düşmeyen Jeff Bezos ile 2019’dan beri birliktelik yaşayan eski televizyon sunucusu ve oyuncusu Lauren Sanchez’in kalp şeklinde büyük bir yüzük takması dikkat çekti. The Times’ın haberine göre; çiftin, artık evlilik için adımlar attıkları konuşuluyor.

Çiftin, bu özel anlarının ise Bezos’un daha önce manşetlere yansıyan ve hatta yapımıyla Hollanda’yı ayağa kaldıran, Koru ismini verdiği yatta gerçekleştiği belirtiliyor. Hollanda’da yapılan 70 metrelik mega yatın geçmesi için Rotterdam’da tarihi bir köprünün yıkılacağı açıklanmış ve bu durum sert tepkilerle karşılanınca firma geri adım atmak zorunda kalmıştı.

Bezos ve Sanchez, Bezos’un 25 yıllık eşi MacKenzie Scott’tan boşanmasının ardından 2019’da ilişkilerini kamuoyuna açıklamıştı. O zamandan beri Bezos ve Sanchez sık sık kırmızı halı etkinliklerinde ve pek çok davette birlikte görülüyor.

Bezos, Forbes tarafından 141 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin üçüncü adamı olarak gösteriliyor. Hayır kurumlarına yaptığı bağışlar konusunda yıllarca eleştirilen Bezos, geçen yıl yaşamı boyunca edindiği servetinin çoğunu bağışlamayı planladığını duyurdu.

Üç çocuk annesi olan Sanchez ise daha önce Hollywood’da tanınan ve aynı zamanda Endeavour’un yönetim kurulu başkanı olan Patrick Whitesell ile evliydi.

LAUREN WENDY SÁNCHEZ KİMDİR

Lauren Wendy Sánchez 19 Aralık 1969 Amerika doğumludur. Sánchez, Amerikalı bir haber sunucusu, eğlence muhabiri, medya kişiliği, oyuncu, yapımcı ve girişimcidir.

Sánchez’in eski NFL çizgi uç oyuncusu Tony Gonzalez ile olan ilişkisinden 2001 doğumlu Nikko isimli bir oğlu var. Sanchez, Ağustos 2005’te bir Hollywood ajansı ve William Morris Endeavor Entertainment’ın kurucu ortağı Patrick Whitesell ile evlendi. Whitesell’den bir 2006 doğumlu Evan isimli bir oğlu ve 2008 doğumlu Ella isimli bir kızı var.

Nisan 2019’da Sánchez ve Whitesell evliliği sona erdi. 2020 itibarıyla Sánchez, Bezos’un kız arkadaşı olarak biliniyor.

Patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir