Tüm Like’lar Onlara: Aşklarına Hayran Kaldığımız 10 Influencer Çift

Sosyal medya influencerları sadece kişisel hesaplar ya da evcil hayvanlardan değil, aynı zamanda romantik çiftlerden de oluşuyor. Bazı çiftlerinin aşklarına mutluluklarına doyamıyorken bazılarının da dünyanın dört bir yanındaki seyahatlerine tanık oluyoruz. Hadi şimdi Instagram ve TikTok’u kasıp kavuran ünlü influencer çiftlerimize birlikte bakalım!

1. Sam & Monica

Sam ve Monica çiftimiz Instagram’ın şüphesiz en tatlı çiftlerinden! Asla doğallıktan şaşmayan ve her fırsatta birbirlerine olan aşklarını anlatan çiftimiz bize ilişkiler hakkında çok şey öğretiyor. İngiliz Sam ve Amerikalı Monica yıllardır birlikte ve uzun bir süre uzak ilişki yürüttüklerini, bunun ilişkilerine neler kattıklarını anlatıyorlar. Birbirlerine çok fazla şaka yapan çiftimiz şimdilerde ABD’de yaşıyor ve Instagram’da 990 bin takipçileri var.

2. Ryan & Jen Hamilton – Hammytv

Bu çiftin hesabına otobüste minibüste bakmayın, aman diyim!! Instagram’ın en seksi çiftlerinden Ryan ve Jen Boston’da yaşıyor, birbirlerine her türlü şakayı yapıyor, bolca iddiaya giriyorlar. Mesela bir keresinde Jen iddiayı kaybedip penis kostümüyle AVM’ye gitmek zorunda kalmıştı. ?

3. Raquel & Miguel – Explorerssaurus

Raquel ve Miguel çifti adeta hepimizin hayal ettiği hayatı yaşıyor! Portekizli çift birlikte dünyayı geziyor. Instagram’da oldukça aktif olan ve bu sayede dünyanın dört bir yanına seyahat eden çiftin ayrıca Mirahmaja adıyla bir de giyim markaları var.

4. Elle Darby & Connor Swift

Elle ve Connor çifti özellikle Elle’in evlilik teklifi etmesinden sonra sosyal medyada oldukça tanındılar. Birbirlerine her fırsatta aşklarını gösteren çiftin tatlı mı tatlı bir de Labrador köpekleri var!

5. Chessie King & Matthew Lewis-Carter

Chessie sosyal medyanın yıllardır ünlü olan influencerlarından, şimdi de en az kendisi kadar çekici Matthew ile birlikte paylaşımlar yapmaya devam ediyorlar. Çiftimiz ev hayatları ve ilişkileri hakkında oldukça samimi paylaşımlar yapıyor ve konuşulmayan konuları konuşmaktan çekinmiyor.

6. Shanaze Reade & Teddy Edwardes

İkilimiz şüphesiz en samimi ve eğlenceli influencer çiftlerden! Eski olimpiyat sporcusu olan Shanaze Reade şimdilerde sosyal medyayla oldukça ilgili ve aynı zamanda kişisel antrenörlük de yapıyor. Shanaze ve Teddy çifti sosyal medyada aşklarını sıkça paylaşıyor ve birlikte dünyayı geziyor!

7. Lydia Millen & Ali Gordon

Bu ikili hiç kuşkusuz sosyal medyanın en çekici influencer çiftlerinden! Lüks moda, güzellik, ev ve yaşam temalı içerikler paylaşan çiftimiz hem Instagram’da hem de Youtube’da oldukça aktifler. Birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çiftin düğünü de oldukça gündem olmuştu!

8. Tom Daley & Dustin Lance Black

Tom Daley İngiltere’nin en meşhur sosyal medya isimlerinden, aynı zamanda bir olimpiyat sporcusu. Sevgilisi yönetmen Dustin Lance Black ile birlikteliklerinden sonra ikili sosyal medyada oldukça tanınmaya başlandılar ve samimi paylaşımlarıyla beğeni topluyorlar! Ayrıca çiftimiz yakın zamanda ikinci evlatlık bebeklerini kucaklarına aldılar. Ne diyelim mutluluklarına nazar değmesin!

9. Greg & Billie Shephard

Bir diğer İngiliz çiftimiz ise Greg ve Billie. İkisi de Essex, İngiltere’de yaşıyor ve Essex’in en ünlü influencer çiftlerinden. İkilinin aynı zamanda televizyon ekranlarında da yayınlanan bir reality show programı var.

10. Karen & Shaun – Travel Mad Mum and Dad

Bir diğer gezgin çiftimiz Karen ve Shaun çifti dünyanın dört bir yanını geziyorlar, hem de çocuklarıyla birlikte! Çiftin ikiz çocukları ve bir bebekleri var. Şimdilerde Sri Lanka’da tatil yapıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir